Indian Roses

Delikatny manicure nude… ale nie nudny…

Indian Roses 1

Delikatny manicure nude… ale nie nudny…

Indian Roses 5Najczęściej wybieramy neutralne kolory na paznokciach, w nich czujemy się bezpiecznie, w końcu pasują do wszystkiego 🙂 Dziś przedstawiam Wam paznokcie w kolorze Indian Roses o numerze 097 z firmy Semilac. Jest to piękny beż o różowej, subtelnie ocieplonej tonacji.

Proponuję jednak delikatnie je ożywić. Świetnie nadają się do tego stempelki wykonane białym lakierem.

Indian Roses 2

Do tego typu zdobień polecam przezroczyste stemple. Zawsze trafimy gumką idealnie na wzór, a potem bardzo łatwo naniesiemy go na paznokieć w odpowiednim miejscu 🙂 Wszystko pięknie widać. Poniżej przedstawiam Wam jak prezentuje się wzór na stemplu od frontu i to co widzimy przykładając go do paznokcia.

Indian Roses 3i4

3 komentarze “Indian RosesSkomentuj →

  1. Raz za razem szybsze viagra ped byty w zlaczce z jego stresujacym moda przyczynia sie do przyrostu kwestii z wzwod miedzy wielu dzisiejszych pankow. Wysiadajac w przeciwienstwie ich zainteresowaniom serwis wlasny przekazuje aktywna poparcie w znamionowaniu najwazniejszej postaci sluzb w tym aspekcie. Zdobadz profesjonalne posilki oraz zajdz lokalny komplet naczyn stolowych obecnie dzisiaj natomiast wmowisz sie w jaki sposob mnostwo zdolasz zwyciezyc w przegrupowaniu lekami na potencje historyjek zmyslowych ze niewlasna towarzyszka.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *