Marble nails

Marmur na paznokciach z odrobiną rose gold

Hej 🙂

Dawno mnie tu nie było, ale mam generalny remont mieszkania i po prostu cierpię na niedoczas.

Ale muszę przyznać… stęskniłam się za mani! Ponieważ moje paznokcie są  na etapie odpoczywania, padło na przyjaciółkę 😀 Uwielbiam jej płytkę paznokcia!

Dorotka marmurki-01

Umówiłyśmy się, jak to zwykle u mnie, na kawkę, ploteczki i paznokcie 😉 Wiedziałyśmy, że będzie marmurek, to był pewnik, ale co do niego? Przyjaciółka kocha niudziaki, ale wybłagałam byśmy ciut go przełamały 😉 Nie mogłyśmy się zdecydować na jeden kolor, więc… pomieszałyśmy 3 kolorki z Semilaca… 036 Creamy Muffin, 140 Little Stone i 014 Dark Violet.

Dam Wam tutaj radę, nie mieszajcie kolorków zbyt energicznie, bo powstaną pęcherzyki powietrza, które bardzo utrudniają malowanie. Doprowadza to do szewskiej pasji!

Do marmurka i nowego koloru postanowiłam dodać jeszcze błysk – Semilac 094 Pink Gold, bling bling musi być! 😉 Postawiłam na prosty, geometryczny wzór, który fajnie kontrastuje z miękkimi liniami marmuru 🙂

Dorotka marmurki2-01

I jak? podoba się Wam efekt końcowy? A Wy kombinujecie z kolorami i mieszacie je?

Edit:

Kochane, istne szaleństwo! Baaaaaaaardzo Wam dziękuję! to mani stało się hitem na moim instagramie i jedno ze zdjęć ma już ponad 1000 ♡ To po prostu niesamowite :*

Dziękuję, dziękuję, dziękuję!

♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡

0 komentarzy “Marble nailsSkomentuj →

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *