Tęsknota za wiosną

Motylkowy pink gold

Hej Kochane 🙂

Dziś mam dla Was takie oto mani. Wpadła do mnie koleżanka, na ploteczki i oczywiście na paznokcie. Często mam tak, że długo przygotowuję się do zrobienia jakiegoś manicure. Oglądam dużo inspiracji, zastanawiam się nad doborem kolorów i zdobień. Układam sobie w głowie kolejkę… teraz będą takie, a za dwa tygodnie zrobię takie.

Dziś było inaczej… pełen spontan. Gadałyśmy, piłyśmy herbatkę i jakoś nas wzięło na tęsknotę za wiosną i ciepełkiem. Ta rozmowa zainspirowała nas do motylków! Paulina uwielbia ten motyw…wręcz kocha 🙂 Ale jest również sroczką i bling bling musi być 🙂 Sta może nietypowe połączenie – motylki z różowym złotem 🙂 Bo dlaczego nie ?:)

Do tego mani użyłam naklejek wodnych z motylkami oraz lakieru Makear 549 Lollipop i Semilac 094 Rose Gold. Pozwolę sobie zacytowac co Semilac pisze o tym kolorze…są niesamowici w opisywaniu swoich kolorów 😀 Niesamowite friki 😀

Inspiracja:

Kolor wypełniający Kotlinę Kaszmirską. To tutaj, do złota spływającego z himalajskich strumieni, dodaje się srebra i miedzi, by uzyskać najszlachetniejsze odcienie różu. Indyjska praktyczność miesza się z kolorytem górskich plemion tworząc wspaniały biżuteryjny kolor.
Charakterystyka:
Kolor biżuteryjny. Perłowa masa o różowym odcieniu z dużą ilością drobiny w kolorze różowego złota.
Krycie koloru – pełne.

Co myślicie o takim manicure?

267 komentarzy “Tęsknota za wiosnąSkomentuj →

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *